02 Şub

Yalın’ın Sevgililer Günü’ne özel şarkısı ilk defa ve sadece FreeZone Stüdyo online konseri’nde!

13 Şubat’ta Yalın’ın Sevgililer Günü’ne özel şarkısı ilk kez ve sadece FreeZone Stüdyo Online Konseri’nde. Sevgiline şarkı hediye edebileceğin, ekrana isminizi yazdırabileceğin konser Vodafone’lulara %50 indirimle sadece 1 TL!

SATIN AL

Koşullar:


Freezone stüdyo; müzik yapan gençlerin 4 saat boyunca profesyonel ekipmanlarla donatılmış, alanında uzman tonmeister desteği ile profesyonel kayıt oluşturmalarını sağlayacak, Vodafone Park içerisinde kurulmuş bir stüdyodur. Bu amaçla stüdyoya gelmek isteyen gençler, aşağıda bulunan “Canlı konser koşulların”a uymakla yükümlüdür.

“Freezone Stüdyo” Canlı Konser ve Kullanım Koşulları;

Kullanıcı, freezonestudyo.com üzerinden “Canlı konserleri” izleyebilecektir.

Canlı Konser izleme bedeli VODAFONE Abonesi olmayanlar için 2-TL(iki)’dir. VODAFONE Aboneleri için %50 İNDİRİMLİ 1-TL(bir)’dir.

Kullanıcı Ödemeyi freezonestudyo.com üzerinden Mobil ödeme ya da SANAL POS sistemi ile Kredi/ Banka kartı ile yapabilecektir.

Ödeme sırasında Canlı konser için telefon numarasına sistem sırasında Şifre temin edilecektir. Kullanıcı bu şifre ile konseri izleyebilecektir.

Paylaşılan şifre bir kez geçerli olacaktır ve her bir telefon numarasına bir adet şifre verilecektir.

Gizlilik (Opsiyon)
freezonestüdyo.com sitesini ziyaret ettiğinizde, ziyaretinize ait genel nitelikte, kişisel olmayan bazı bilgiler toplanıp kaydedilebilir. Bu bilgiler içinde, ziyaretinizin zamanı ve süresi, sitede izlenen sayfalar ve bizim sitemize gelmeden hemen önce ziyaret edilen sitenin bilgisi de bulunabilir. Bu bilgiler sadece, site aktivitesini ölçmek ve sitemizi geliştirecek fikirler üretebilmek için kullanılır. İstatistiki veriler, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için site içeriğinin zenginleştirilmesi ve sitenin etkin kullanılabilmesine yönelik olarak işbirliği içinde olunan firmalar ile paylaşılmaktadır. Bu faaliyet dışında hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmamakta ve satılmamaktadır.

Yasaların men ettiği durumlar haricinde ve kayıt esnasında belirtmediğiniz takdirde isim/soyisim ve e-posta adresiniz diğer organizasyonlarla paylaşılmayacaktır.

freezonestüdyo.com, gizli ve kişisel bilgileri yalnız resmi makamların usulünce talep ettiği ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu hallerde resmi makamlara açıklayabilir.

freezonestüdyo.com, bazıları kendine, bazıları ise 3.şahıslara ait telif hakkına konu olan metin, fotoğraf, grafik, ses müzik dahil bilgi ve materyalleri barındırmaktadır. Bu içerik, bilgi ve materyallerle ilgili eser/derleme olarak telif hakkına sahiptir. Kullanıcı sadece kişisel kullanım için kopya hakkına sahip olduğunu kabul eder ve freezonestüdyo.com’un yazılı izni olmadan içerik ve materyallerde değişiklik yapamaz, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, satamaz ve yasal olmayan şekilde kullanılmasına yardım edemez.

Rezervasyon satış bedelini banka kartı ve kredi kartı ile ödemeniz halinde; kullanacağınız kart bilgileri üyelerin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla; hiçbir şekilde freezonestüdyo.com uhdesinde bilgi olarak depolanmamaktadır.

Freezonestüdyo.com kullanım koşulları
1) Kullanım Koşullarında yer alan hususlar, Freezonestüdyo.com tarafından sunulan hizmetlerin, bu hizmetlerden yararlanma şartlarının ve tarafların hak ve yükümlülüklerinin tespitidir. Kullanıcı, sözleşme hükümlerini kabul etmekle, site içinde yer alan, kullanıma, sunulan hizmetlere ve güvenliğe ilişkin olarak site yönetimi tarafından yapılan tüm açıklamaları kabul etmiş olmaktadır. Kullanıcı, bahsi geçen beyanlarda belirtilen her türlü hususa uygun olarak davranacağını kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.
2) Freezonestüdyo.com’u ziyaret eden Kullanıcı, bilgi alma, freezonestüdyo.com içeriklerine ulaşma, rezervasyon yapma ve canlı konser bilet satın alma işlemleri için siteyi kullanabilmektedir. Ancak Kullanıcı, siteden herhangi bir şekilde izinsiz bir şekilde görsel veya yazılı bir parçasını veya bütününü kopyalamayacağını, çoğaltmayacağını, başka sitelerde kullanmayacağını kabul ve beyan eder.
3) Kullanıcı, siteyi kullanımı sırasında işbu Kullanım Koşulları’nda yer alan tüm şartlara, sitenin ilgili yerlerinde yapılan açıklamalara ve yürürlükteki tüm mevzuata uygun hareket edeceğini aksi halde bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.
4) Kullanıcı, siteye erişimi sırasında bir başkasının IP adresini, elektronik posta adresini, kullanıcı adını bilgilerini, gizli bilgilerini kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların banka kartı veya kredi kartı bilgilerine de izinsiz ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Kullanıcı’nın bir başkasının kredi kartı veya banka kartı bilgilerine izinsiz erişimi neticesinde freezonestüdyo.com üzerinden bilet satın alması nedeniyle doğan hukuki ve cezai sorumluluk Kullanıcı’ya aittir.
5) Kullanıcı, diğer Kullanıcıların siteyi kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlarla yükleyip zorlayamaz ve kilitleyemez. Verileri yanıltıcı hileli girişimlerinde bulunamaz. Aksi davranış halinde doğabilecek her türlü hukuki, cezai ve mali yükümlülük Kullanıcı’ya aittir.
6) Kullanıcı, freezonestüdyo.com telif haklarına konu çalışmalarını izinsiz kullanamaz, sergileyemez, çoğaltamaz, satamaz. Bu bağlamda, freezonestüdyo.com’un her türlü hakkı saklı olup; işbu hakların Kullanıcı tarafından ihlal edilmesi halinde; Kullanıcı, hukuki ve cezai sorumluluğu bulunacağını kabul ve beyan eder.
7) Kullanıcı, freezonestüdyo.com’un talep ettiği değişiklik ve/veya düzeltmeleri en hızlı şekilde yerine getirmek zorundadır. Talep edilen değişiklik ve/veya düzeltme taleplerinin Kullanıcı tarafından zamanında yerine getirilmemesi sebebiyle doğan veya doğabilecek zararlar, hukuki ve cezai sorumluluklar tamamen Kullanıcı’ya aittir.
8) freezonestüdyo.com, Kullanıcı profillerinin düzenlenmesine yönelik istatistiki verileri saklamaktadır. Kullanıcı, bu bilgilerin gizlilik kurallarına sadık kalınarak site içeriğinin zenginleştirilmesi ve sitenin etkin kullanılabilmesine yönelik olarak işbirliği içinde olunan firmalarla paylaşılabileceğini kabul etmektedir.
9) Kullanıcı’ya ait üyelik bilgileri diğer üyeler ve üçüncü kişiler ile hiçbir surette paylaşılmayacaktır. Freezonestüdyo.com, bu bilgilerin sitenin kendi bünyesinde istatistiki bilgiler edinme amacı ile kullanılmakta olduğunu, bu amaç dışında hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
10) freezonestüdyo.com gizli ve kişisel bilgileri yalnız resmi makamların usulünce talep ettiği ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu hallerde resmi makamlara açıklama hakkına sahiptir.
11) freezonestüdyo.com gelişen şartlar dahilinde herhangi bir zamanda kullanım koşulları ve gizlilik politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anından itibaren geçerli olacak ve siteye her girişte bu değişikliklerin Kullanıcı tarafından öğrenildiği kabul olunacaktır.
12) Kullanıcı, Kullanım Koşulları’nın tamamını okuduğunu, içeriğini bütünü ile anladığını ve tüm hükümlerini onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.
13) freezonstüdyo.com, kullanıcılarının güvenliğini en yüksek seviyede tutabilmek için en yeni ve en iyi önlemleri sürekli araştırmakta ve etkin çözümlerini uygulamaya çalışmaktadır. Kullanıcı, siteyi kullanmakla, site ile ilgili herhangi bir uyuşmazlık çıkması halinde bu uyuşmazlığın Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul eder.


yalın konseri, yalın konserleri, yalın konseri istanbul, yalın konser takvimi, yalın konserleri 2017, yalın konserleri istanbul, yalın konseri balıkesir, yalın konserler, yalın konser programı