Vodafone PASS Nedir?

Vodafone Red’li Olmak İstiyorum.

Formu doldurun, özel ekibimiz size kadar gelsin, numaranız değişmeden Vodafone Red‘li olun.
Vodafone Pass Video hangi uygulamalarda geçerlidir?

Red tarifelerine ek ayda 12 TL’ye, Eğer değilseniz 18 TL’ye alabilirsiniz.

Vodafone Pass İletişim hangi uygulamalarda geçerlidir?
  

Red tarifelerine ek ayda 6 TL’ye, Eğer değilseniz 9 TL’ye alabilirsiniz.

Vodafone Pass Sosyal hangi uygulamalarda geçerlidir?
  

Red tarifelerine ek ayda 12 TL’ye, Eğer değilseniz 18 TL’ye alabilirsiniz.

Vodafone Pass Müzik hangi uygulamalarda geçerlidir?
   

Red tarifelerine ek ayda 6 TL’ye, Eğer  değilseniz 9 TL’ye alabilirsiniz.


Dikkat Edilmesi Gerekenler


WhatsApp

Mesajlaşmalarınız ve dosya, konum, fotoğraf, video gibi paylaşımlarınız Pass İletişim dahilindedir. Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri için tarifenizin her yöne internetinden ücretlendirilirsiniz.

İnternetizden yemeyen paketler; uygulamalar ve uygulamaların web sitelerinde geçerlidir.

Vodafone Call+

Uygulama üzerinden yapacağınız HD görüntülü konuşma, arama ve mesajlaşma esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video paylaşımlarınız, Beni Takip Et ve Görüntülü Grup Sohbeti özellikleri, Vodafone Pass İletişim Paketi’yle tarifenizin her yöne internetinden yemez.

Reklam Gösterimleri

Reklam sağlayıcılar tarafından yapıldığı için reklamlar sırasında kullanılan internet tarifenizin her yöne internetinden ücretlendirilir.

İnternetizden yemeyen paketler; uygulamalar ve uygulamaların web sitelerinde geçerlidir.

Facebook Messenger

Mesajlaşmalarınız ve dosya, konum, fotoğraf, video gibi paylaşımlarınız Pass İletişim dahilindedir. Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri için tarifenizin her yöne internetinden ücretlenirsiniz.
İnternetinizden yemeyen paketler; uygulamalar ve uygulamaların web sitelerinde geçerlidir.

Vodafone Pass Video paketi tarifenize otomatik tanımlanmaz, deneme süresi siz başlatınca başlar. Deneme süresi bittikten sonra tarifenize ek ayda 12 TL’den ücretlendirilirsiniz.

Video İzleme

Facebook, Twitter ve Instagram’da izleyeceğiniz videolar internetinizden yemez. Eğer izlediğiniz videolar sizi başka bir uygulamaya/web sitesine yönlendiriyorsa buradaki kullanımlarınız tarifenizin her yöne internetinden ücretlendirilirsiniz.

Power App TV Kanalları

Pass Müzik radyo yayınları için geçerli olup mobil uygulama ve internet
sitelerinde sunulan televizyon kanalları (örneğin Power TV, Power Türk TV)
tarifenizin her yöne internetinden ücretlendirilirsiniz.

 • Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.

  • Red 10 tarifesini seçen aboneler aylık 70 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi heryöne 1000 dakika arama,yurt içi heryöne 1000 SMS/MMS gönderme ve 10GB cepten internet, kotadan düşmeyen Vodafone Pass İletişim ve kotadan düşmeyen Vodafone Pass Muzik paketlerini kullanma hakkına sahip olur.

  • Red 15 tarifesini seçen aboneler aylık 90 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi heryöne 2000 dakika arama,yurt içi heryöne 1000 SMS/MMS gönderme ve 15GB cepten internet, kotadan düşmeyen Vodafone Pass İletişim, kotadan düşmeyen Vodafone Pass Muzik ve kotadan düşmeyen Vodafone Pass Sosyal paketlerini kullanma hakkına sahip olur.

  • Red 20 tarifesini seçen aboneler aylık 110 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi heryöne 4000 dakika arama,yurt içi heryöne 1000 SMS/MMS gönderme ve 20GB cepten internet, kotadan düşmeyen Vodafone Pass İletişim, kotadan düşmeyen Vodafone Pass Muzik ve kotadan düşmeyen Vodafone Pass Sosyal paketlerini kullanma hakkına sahip olur.

   

  • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her 200 dakika 6 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir.

  • Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 sn’dir.

  • Tarife dahilindeki SMS/MMS’in bitirilmesi durumunda yurtiçi mesajlaşmalar 1 SMS 70 kuruş ve 1 MMS 80 kuruş olacak şekilde ücretlendirilecektir.

  • Tarife dahilindeki internetin bitirilmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir. İnternet kullanımı yurtiçi her 500MB internet kullanımı 6 TL olacak şekilde ücretlendirilir. Yurt dışı kullanımlarda tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda aboneler Her Şey Dahil Pasaport’lu kullanimlarina günlük 14,90 TL, Her şey Dahil Pasaport Dünya opsiyonlu kullanımlarında günlük 34,90TL’den opsiyon aşım ucretiyle devam ederler. Her Şey Dahil Pasaport paketi olmadan yapılan yurt disi internet kullanimlari standart yurt disi internet ucretiyle ucretlendirilir.

  • Tarife dahilinde bulunan internet bittikten sonra, ilk 25 MB’lık yurt içi kullanım ücretsiz olarak tanımlanır. Yurt içi internet kullanımlarının devam etmesi durumunda, her 500MB internet kullanımı 6 TL olarak ücretlendirilir. Ücretli paket aşımı ek 25 GB’a ulaştığında internet erişimi durdurulur.

  •Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

  •Dönem içerisinde kullanılmamış internet kotası yeni fatura döneminde iptal olur

  •İnternet Paketinden, cep telefonunuz 4,5G ve 3G destekliyorsa 4,5G ve 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz.

  •Vodafone 4,5G ve 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

  •Abonelerin internet kullanımlarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde 3G, 4,5G ve GPRS özelliği otomatik olarak açılmaktadır.

  •Aylık internet paketini kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.

  •Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

  •VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz.İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

   

  · Vodafone Pass İletişim Paketi, Vodafone’un iletişim sağlayıcılarla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Mevcuttaki Vodafone Pass İletişim Paketiniz Whatsapp, Vodafone Message+ ve Vodafone Call+ uygulamalarında geçerlidir.

  · WhatsApp Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir.

  · Vodafone Pass Muzik Paketi, Vodafone’un muzik sağlayıcılarla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Mevcuttaki Vodafone Pass Müzik Paketinde Power App, Fenomen+, Karnaval mobil uygulamaları ve bu radyo gruplarının web sitelerinde sunulan radyo kanalları kapsama dahildir.Mobil uygulama ve internet sitelerinde sunulan televizyon kanalları (örneğin Power TV, Power Türk TV) ise radyo yayını değil televizyon yayını olduğu için kapsama dahil değildir.

  · Vodafone Pass Müzik Paketiniz Spotify, Karnaval, Power App ve Fenomen uygulamalarında ve bu uygulamaların web sitelerinde geçerlidir. Bunlar dışındaki uygulamalardan veya web sitelerinden dinlediğiniz müzikler tarifeniz/paketiniz üzerinden ücretlendirilir.

  · Vodafone Pass Sosyal Paketi, Vodafone’un sosyal medya sağlayıcıları ile yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Mevcuttaki Vodafone Pass Sosyal Paketiniz Instagram, Facebook ve Twitter uygulamalarında ve bu uygulamaların web sitelerinde geçerlidir.

  · Vodafone Pass Sosyal paketindeki Facebook Twitter ve Instagram uygulamaları üzerinden izlediğiniz videolar faydaya dahildir. Bu videolar link şeklinde ve sizi başka bir uygulamaya veya web sitesine yönlendiriyorsa bunlar paket kapsamında değildir ve kendi tarifeniz/paketiniz üzerinden ücretlendirilir.

  ·

  · Vodafone Pass Video Paketi, Vodafone’un video sağlayıcılarla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Mevcuttaki Vodafone Pass Video Paketiniz Youtube ve izlesene.com uygulamalarında ve bu uygulamaların web sitelerinde geçerlidir. Bunlar dışındaki uygulamalardan veya web sitelerinden izlediğiniz videolar tarifeniz/paketiniz üzerinden ücretlendirilir. Tarifeniz kapsamında Vodafone Pass Video Paketi’nden 2 ay boyunca ücretsiz faydalabilirsiniz. 3.fatura döneminden itibaren 12 TL olarak ücretlenmeye devam edebilirsiniz.

  · Vodafone Pass Müzik Paketinde Power App, Fenomen+, Karnaval mobil uygulamaları ve bu radyo gruplarının web sitelerinde sunulan radyo kanalları kapsama dahildir.Mobil uygulama ve internet sitelerinde sunulan televizyon kanalları (örneğin Power TV, Power Türk TV) ise radyo yayını değil televizyon yayını olduğu için kapsama dahil değildir.

  · Vodafone Pass Müzik, Vodafone Pass Sosyal ve Vodafone Pass Video paketlerinde reklam gösterimleri reklam sağlayıcılar tarafından yapıldığı için bu esnada kullanılan data fayda kapsamında değildir ve kullanıcıların tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Reklam gösterimlerinde kullanılmak üzere 250 MB’lık hediye ekstra internet paketi koruma amaçlı her ay hattınıza tanımlanacaktır.

  •İnternet Paketinden, cep telefonunuz 4,5G ve 3G destekliyorsa 4,5G ve 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz.

  •Vodafone 4,5G ve 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

  •Abonelerin internet kullanımlarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde 3G, 4,5G ve GPRS özelliği otomatik olarak açılmaktadır.

  •Aylık internet paketini kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.

  •Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

  •VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz.İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

  • Tarifeye faturasız tarifelerden geçişte abonenin üzerinde olan tüm internet paketleri anlık olarak iptal olacaktır ve ücretinin bir kısmı aboneye yansıtılacaktır.

  • Tarife dahilinde verilen dakikalar özel servis numaraları aramaları için geçerli değildir.

  • Tarifeye giriş anlık veya bir sonraki fatura dönemi itibariyle olabilir. Tarifeye anlık giriş yapıldığında aylık paket ücreti ve tarife dahilinde sağlanan dakikalar, internet ve SMS’ler tarifeye katılım tarihi ile bir sonraki fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak yüklenir ve fatura edilir.

  • Fatura dönemi içerisinde paketten çıkılması ve hattın iptal edilmesi durumunda abone aylık paket ücretinin bir kısmını öder. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır.

  • Başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapılamaz.

  • Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattı kapatılacaktır.

  • Red 20 ve Red 15 tarifesindeki abonelerin Vodafone Pass Sosyal dahilinde Facebook, Instagram ve Twitter üzerinden yapılan kullanımları DVD kalitesine (480P+) optimize edilmiştir.

   

  • Vodafone, tarifelerindeki her yöne internet haklarının 5 katından fazla Vodafone Pass Müzik ve Vodafone Pass İletişim’de kullanım yapan aboneler için ticari inceleme yapma hakkına sahiptir.

  • Konferans görüşme servisi kullanılabilir.

  • Bir müşteri maksimum 5 adet hattı ile Red tarifelerinden yararlanabilir.

  • OZET yazılıp 7000’e ücretsiz SMS gönderilerek kalan bakiye sorgusu yapılabilir.

  • Belirtilen ücretlere KDV (%18) ve ÖİV dahildir. ÖİV, dakika ve SMS için %25 olarak uygulanırken internet için %5 olarak uygulanmaktadır.

  • Müşterilerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.

  • Abonelerin yurt dışında kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde yurt dışında kullanım (roaming) ve yurt dışını arama özelliği otomatik olarak açılmaktadır ve abonelere Her şey Dahil Pasaport seçeneği otomatik olarak tanımlanmaktadır. Her şey Dahil Pasaport ve Her Şey Dahil Pasaport Dünya seçeneğinin koşullarının sağlanmaması durumunda seçenek aktif olmayacaktır. Talep eden aboneler Her şey Dahil Pasaport ve Her Şey Dahil Pasaport Dünya seçeneğini iptal edebilirler.

  • Tarife dahilindeki yurtiçi heryöne dakikalar, aynı zamanda 23 Vodafone ülkesindeki özel servis numarası harici tüm numaralar yönüne kullanılabilir. Vodafone ülkesi dışındakiyurt dışını aramalar veya Vodafone ülkesi yönüne yapılan paket aşımlar standart yurt dışını arama tarifesiyle ücretlendirilir.

  • Tarife dahilinde 2 ay ücretsiz sunulan Vodafone Güvenli Depo servisi talebiniz üzerine aktive edilecektir ve 2.aydan sonra servisi kullanmaya devam etmeniz halinde otomatik olarak ayda 2 TL olarak ücretlenmeye başlayacaktır ve bu tutar faturanıza yansıtılacaktır.

  • Vodafone Güvenli Depo servisi ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki sayfa üzerinden erişilebilir : http://www.vodafone.com.tr/Servisler/guvenli-depo.php

  • Tarife dahilinde 2 ay ücretsiz sunulan Vodafone Güvenli Net servisi talebiniz üzerine aktive edilecektir ve 2.aydan sonra servisi kullanmaya devam etmeniz halinde otomatik olarak ayda 2 TL olarak ücretlenmeye başlayacaktır ve bu tutar faturanıza yansıtılacaktır.

  • Vodafone Güvenli Net servisi ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki sayfa üzerinden erişilebilir : http://www.vodafone.com.tr/Servisler/guvenli-net.php

Şimdi Arayın!