28 Ağu

Aile Koruma Hizmeti

Vodafone Net Aile Koruma Hizmeti ile bilgisayara kurulan bir yazılım aracılığıyla çocukların zararlı içeriğe ulaşması ve bu tarz sitelere erişimi engelleniyor.

Bu anlamda hizmetimiz; kategori ekleme/çıkarma dışında, ebeveynlerin, çocuklarına internet kullanımı için belli saatler belirlemelerine (her gün sadece 17:00-19:00 saatleri arası gibi) ya da internet kullanım kotası (her gün maksimum bir saat gibi) koymalarına imkan tanıyan çok esnek özelliklere sahip. Bu çözümde ebeveyn ve çocuk farklı profillere sahip olabiliyor. Ebeveyn tüm sitelere giriş hakkına sahip olurken, küçük çocuklara farklı, yetişkin çocuklara farklı profiller de tanımlanabiliyor. Aile Koruma hizmetinde sadece web sayfaları değil, MSN, chat, peer to peer gibi birçok farklı uygulama bazında da filtreleme gerçekleştirmek mümkün. Ayrıca Vodafone Net olarak ebeveynlere filtrelenen erişimlerle ilgili olarak  günlük erişim raporu gönderiyoruz.

Kurulumu ve kullanımı kolay Vodafone Net Aile Koruma Hizmeti ile çocuklarınız sizin belirlediğiniz sınırlar içinde, sakıncalı içerik ve sitelerle hiç tanışmadan, güven içinde internetin tadını çıkarıyor.

2 kullanıcıyı destekleyen Vodafone Net Aile Koruma Hizmeti, 3. kullanıcı için sadece 2 TL. Vodafone Net aboneleri www.jetfatura.com adresinden, kullanıcı adı ve şifrelerini kullanarak programı ücretsiz indirebilirler. Programın lisans süresi 1 yıllık olup, yılda bir (satın alma tarihinden itibaren) lisansı yenilenmelidir. Lisansı yenilemek için gerekli anahtarları da benzer şekilde www.jetfatura.com adresinden kullanıcı adı ve şifrelerinizi kullanarak  edinebilirsiniz.  Jet Fatura Kullanıcı adı ve şifrenizi 0850 542 0 542 no’lu Vodafone Net Müşteri Hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.