A101 çipura

★★★★☆

Kalite söz konusu olduğunda, gerçek kahramanlar biziz. Bu yüzden size, paranızın karşılığını en iyi şekilde alabileceğiniz ve sizin için en iyisini satın alabileceğiniz bu etkileyici a101 çipura listesini sunuyoruz. Ne için bekliyorsun?

Süper teklif!

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al A101 çipura?

Ancak, karşılaştırmamın gösterdiği gibi, araba için a101 çipura kalitesi, pil ömrü ve fiyatı arasında da belirgin farklılıklar var. Bu nedenle, satın almadan önce çeşitli modellerle ilgili test raporlarını okumanızı şiddetle tavsiye ederim. Diğer alıcıların deneyim raporları, satın almadan önce emme gücünü ve pil kapasitesini değerlendirmek için de yararlıdır.

Bazı emme robotları halıların çıkarılması için daha uygundur ve yine de diğerleri özellikle fayans veya parke gibi sert zemin kaplamalarında daha iyi emer. Bu nedenle, üreticiler tarafından sağlanan bilgilere ve test sonucumuza dayanarak, döşemeniz için özellikle iyi sonuçlar veren modeli seçin. Ayrıca uzun tüylü halıları bir emme robotu ile temizleyemeyeceğinizi de unutmayın. Çoğu cihaz bunun için tasarlanmamıştır.

Samsung'un cihazın kilidini gereksiz yere rahatsız etmesini üzücü. Güç düğmesine yerleştirilen parmak izi sensörü iyi çalışıyor, ancak maalesef katlama cihazının üst yarısına yerleştiriliyor. Basit bir dilde, bu şu anlama gelir: Kullanabilmek için önce cihazı tamamen açmam gerekiyor. Açmak ve hemen kullanabilmek yerine, başka bir adım daha var. Bu nedenle test için parmak izi yerine yüz tanımaya güvendim.

USB ile yükleme Çoğu insan evde bir USB güç kaynağı şeklinde en az bir evrensel şarj cihazına sahiptir. USB bağlantılı a101 çipura henüz yaygın değil, ancak fikrin pratik ve sürdürülebilir olduğunu düşünüyoruz.

Yanıtlar Otomatik elektrikli süpürgenin çok yüksek performansı özel bir sözü hak ediyor. Döşeme tipine bakılmaksızın, uzun hayvan saçlarını bile iyice ve hassas ve kolay bir şekilde temizler.

Silme fonksiyonlu emme robotuna bağlı olarak, farklı şekilde kullanabilirsiniz. İyi robotlar halıları otomatik olarak kaydeder veya uygulama aracılığıyla silinmemesi gereken bölgeler oluşturur (sözde. Hayır-mop bölgesi). Bununla birlikte, daha ucuz robotlarla, halıların kenarlarını manuel olarak katlamanız gerekir.

Gerçekten iyi bir emme gücü ile birlikte bir uzatma tüpü, belirli alanlarda normal olanın tam olarak değiştirilmesi gereken bir a101 çipura için temel gereksinimdir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku