A101 çay makinesi 2019

★★★★☆

Süper teklif!

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar A101 çay makinesi 2019?

Üretici ayrıca a101 çay makinesi 2019 geliştirilmesinde yıllarca çok para ve enerji harcadı, bu arada Samsung pazar lideri iRobot'un en ateşli rakibi. Modeller, kameralar kullanan yenilikçi bir navigasyon sistemi ile karakterize edilir, ayrıca çok sessizdir ve çeşitli programlara sahiptir. Sert / pürüzsüz zeminlere ve düşük yığın halılara sahip yaşam alanlarını bağımsız olarak temiz tutabilir, kirli alanları takip edebilir ve birkaç odada bile dairede verimli bir şekilde gezinebilirler. Temizlik performansı yüksektir ve sadece engeller etrafında hafif açıklar gösterir. NaviBot adlı robotlar da bazen nispeten uygun fiyatlı ve tasarım ve işleme açısından ikna edicidir.

HEPA filtresi: Alerji hastaları için modelin bir HEPA filtresi (Yüksek Verimli Partikül Hava Filtresi) ile donatılması önemlidir. Ancak o zaman cihazdan çıkan egzoz havasından emilen kirleticiler tekrar çevreye bırakılmaz.

Ek olarak, derz memesi, döşeme memesi vb.Gibi olağan aksesuarlarla birlikte gelir. Özel mukavemeti, dönen bir fırça ile donatılmış ve tüm zemin kaplamalarında çok iyi temizlik sonuçları elde eden standart nozuludur.

a101 çay makinesi 2019 ise daha iyice temizler. Emme gücü sayesinde toz doğrudan toz kutusuna çekilir ve başka hiçbir yere yerleşemez. Burada süpürgeye kıyasla elektrik gereklidir, ancak parke temizliği de daha hızlıdır. Her şeyden önce, geniş bir etki yarıçapına sahip olan bir temizlik, hiçbir zaman gerçekleşmez.

Bu soruyu cevaplamak için, önce iyi bir emme robot testinin nasıl tanınacağı sorusunu açıklığa kavuşturmak zorundayız. İyi bir test, cihazı günlük hayatta kanıtlaması gereken tüm beceriler için kontrol eder.

Toz kutusunun boşaltılması, AEG modelinde diğer iki pil vantuzundan çok daha hoş ve hijyeniktir. Açma nispeten kolaydır ve diğer vantuzlarda olduğu gibi kir doğrudan toz kabından düşmez.

Boşta nedeniyle gereksiz yere elektrik kullanmak istemiyorsanız, mobilyaları ve dekoratif eşyaları önceden çıkarmalısınız. Sandalyeler ve bitkiler masada bulunabilir. Küçük parçalar için de dikkat edilmelidir: düğmeler, Lego tuğlaları ve saç tokaları a101 çay makinesi 2019 ait değildir, çünkü cihaza zarar verebilirler. Bu nedenle, emmeden önce de çıkarılmalıdır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku