A101 çamaşır makinesi dolabı

★★★★☆

A101 çamaşır Makinesi Dolabı bitmeden acele edin! Bugün şans sizden yana ve bugünü harika bir güne dönüştürmek için en iyi A101 çamaşır Makinesi Dolabı fırsatlarını sizin için listeledik. Ne duruyorsun, hadi fırsatları incele ve en iyi ürüne karar ver!

Süper teklif!

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır A101 çamaşır makinesi dolabı?

Ek olarak, silme fonksiyonlu silme robotu veya a101 çamaşır makinesi dolabı, küçük bir tanesiyle temizlik konusunda endişelenmeden köşeleri ve açıları da temizleyebilmelidir. Daireniz ne kadar açılı olursa ve etrafınızda ne kadar mobilya ve dekoratif eşya varsa, emme robotunuz o kadar dar olmalıdır.

Yalnızca ECO ve / veya NORMAL modunda çalışıyorsanız, memeyi her zaman sert ve yumuşak zeminlerden (halı zeminleri) kolayca kaldırabilirsiniz; bu nedenle meme son derece kolay manevra yapabilir. Bununla birlikte, tam emme gücünü GÜÇ modunda tüketirseniz, memenin lifleri halılara koymaya ve son olarak içeri çekmeye çalıştığını kabul etmelisiniz. Ancak, AUTO moduyla çalışıyorsanız, model emme gücünü doğrudan şu anda işlenen sert veya halı tabanına ayarlar. Bu nedenle böyle bir problem bu modla baştan önlenebilir.

Testimiz sırasında, model doğrudan kenarlarda bulunan parçacıklar da üretebildi (ör. Ayaklıklar) kolayca geri çekilecek şekilde tasarlanmıştır. Çoğu ince parçacık (ör. Toprak, kum ve şeker) ilk vuruşla kayboldu; Kaba parçacıklar (ör. Ancak Tahıl) bir veya diğer stroku önüne itti.

Şimdi silme fonksiyonlu bir a101 çamaşır makinesi dolabı robotunun avantajları ve dezavantajları hakkında konuşalım. Prensip olarak, robotu satın alabilirsiniz, böylece evde gerçek yardım elde edersiniz. Anlaşma aslında çok basit:

Yan fırçaları ve silindir fırçasını cevaplar. Güçlü emme gücü tam temizliği garanti eder. Hayvan kılı da emme robotu için bir sorun değildir. Emme robotu zemin alanının tüm alanlarını kaplayacak şekilde, bir GPS sistemi ve

Daha fazla bilgi Halı ve Co. için emme robotu. Etkili kullanın Emme robotunun toz kabını aşırı sık boşaltmanız gerekmemesi için, mümkün olan en büyük hacme sahip olmalıdır, çünkü kedi ve köpek kılı geleneksel tozdan daha fazla yer kaplar.

a101 çamaşır makinesi dolabı ağırlığı genellikle emme gücünde önemli değildir. Ancak model ne kadar ağır olursa, ahşap zemindeki tekerleklerin temas basıncı o kadar yüksek olur. Bu nedenle, model çok ağır olmamalıdır. Bununla birlikte, düşük bir ağırlığın da dezavantajları olabilir - stabilite genellikle acı çeker. Ancak, evin her yerine parke zeminler koyduysanız ve bunları birkaç kata getirmeniz gerekiyorsa, daha yönetilebilir bir model bulacaksınız.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku