A101 çamaşır askılığı 2019

★★★★☆

A101 çamaşır askılığı 2019 fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. A101 çamaşır askılığı 2019 ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır A101 çamaşır askılığı 2019?

Büyük ve ağır cihaz gövdesi olmadığından, a101 çamaşır askılığı 2019 klasik olandan çok daha hafif ve çeviktir. Dairenizden ağır bir emme ünitesi çekmeniz gerekmez ve kapı çerçevelerine veya duvarlara verilen hasar konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Esnek olarak kullanılabilir ve araçta veya ulaşılması zor diğer yerlerde de kolayca kullanılabilir.

Robotun seçtiği hareket stratejisi büyük ölçüde ilgili ortama bağlıdır. Cihazın kendisinin ilgili durumda nasıl hareket edeceğine karar verdiği otomatik mod vardır, kenar modu duvarları ve kenarları temizlemek için idealdir ve leke temizleme modunda robot nihayet ilgili alanı yoğun bir şekilde temizlemek için spiral desenleri tanımlar .

Uygulama yoluyla oda sınırı daha küçük alanlar ve tek alanlar için daha uygundur. Uygulama ile, robotun yolculukları sırasında oluşturduğu dijital haritalarda bu alanları daha hassas bir şekilde daraltabilirsiniz.

Hayvan kılı için a101 çamaşır askılığı 2019 sağ taraftaki yüzde işaretiyle tanıyabileceğiniz teklifler vardır. Belki de kedi eviniz için doğru hayvan kılı dahildir.

Bir diğer önemli ek işlev, uzaktan kumandada seçilebilen ve seçilen bir noktada özellikle kapsamlı temizlik sağlayan SPOT temizleme modudur.

Silme fonksiyonlarına sahip yeni robotlar da giderek piyasaya sürülüyor. Halılarınız yoksa bu işlev yararlı bir özelliktir. Bununla birlikte, zemindeki temas basıncı basitçe eksik olduğu için manuel silme ile karşılaştırılamaz. Bu yüzden sıkışmış kiri çıkarmak yeterli değildir.

Bunun yerine, ne kadar pil kapasitesinin kaldığına dikkat etmek zorunda olmadığınız mümkün olan en güçlü a101 çamaşır askılığı 2019 değer verin, ağ işlemine sahip bir model sizin için çok daha iyidir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku