A101 büyük

★★★★☆

Süper teklif!

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar A101 büyük?

Bu sürüm en yaygın ve en yaygın torbasız a101 büyük türüdür, aynı zamanda daha basit tiptir. Bu tasarımla hava konik kaba üflenir ve kir santrifüj kuvveti ile dışarı doğru bastırılır. Sonuç olarak, kir toplama kabına aktarılır ve temiz hava ortada emilir. Bu teknik filtrelemeden önce kaba kiri yakalar. Ancak daha katı kir parçacıkları için tasarlanmıştır, çünkü daha ince kir parçacıkları daha sonra bir kağıt merkezi filtreden preslenir. Sonuç olarak, çok sık kirletir ve düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Bu merkezi filtre temizlenmezse, emme gücü çok azalır. Bu nedenle, ince kir parçacıklarını emiyorsanız, bu tip siklondan uzak durmayı tercih etmelisiniz.

Yazılım artık daha görsel olarak Microsoft ofis paketine yönelik, ancak yine de kullanıcılarına klasik bir görünüm sunuyor. Böylece Word ve Co'dan yapabileceğiniz gibi modern bir şerit menüsü kullanma fırsatına sahipsiniz. alışkın. FreeOffice ayrıca açık ve karanlık modu içeren klasik bir menü içerir. Parmak çalışmasını önemli ölçüde artıran bir dokunmatik ekran modu da vardır.

Hava temizleyicileri alerji hastaları için özellikle önemlidir, örn. havadaki en küçük poleni bile yapın. Ancak dairede sigara içen ancak yine de temiz oda havası isteyen sigara içenler de hava temizleyici kullanabilir.

Hangi model ihtiyaçlarınız ve eviniz için en iyisidir ve hangi a101 büyük kişisel test kazananı haline geldiği öncelikle gereksinimlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre belirlenir. Özellikle önemli bir kriter iyi emme gücüdür.

Pahalı cihazlar merdivenleri otomatik olarak tanır. Sensörler robotik elektrikli süpürgenizin merdivenlerden düşmesini önler. Daha ucuz bir model seçerseniz, merdivenleri başka bir yere sabitlemeniz gerekir.

Temizliği başlatmak veya tabana göndermek gibi en önemli işlevlerin tümü tek dokunuşla düğmeler kullanılarak doğrudan cihazda çalıştırılabilir - veya Amazon Alexa'yı kullanabilirsiniz. Ancak MyKobald uygulaması da emerken yardımcı olduğunu kanıtlıyor. Kullanımına ek olarak, çeşitli genel bakışları uzaktan çağırabilir ve kısıtlı bölgeler ayarlayabilirsiniz.

Dyson emme robotu ilginç bir alternatiftir, ancak sadece dolaylı olarak Dyson a101 büyük ile karşılaştırılabilir. Ayrıca çanta olmadan çalışır ve sensörler kullanılarak yönlendirilir. Pil ömrü sona erdiğinde, emme robotu bağımsız olarak şarj cihazına gider ve burada şarj olur.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku