A101 buğday

★★★★☆

A101 Buğday bitmeden acele edin! Bugün şans sizden yana ve bugünü harika bir güne dönüştürmek için en iyi A101 Buğday fırsatlarını sizin için listeledik. Ne duruyorsun, hadi fırsatları incele ve en iyi ürüne karar ver!

Süper teklif!

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al A101 buğday?

Böyle bir ek ile ulaşılması zor yerlere ulaşabilirsiniz. Daha küçük bir daireniz varsa, böyle bir a101 buğday mevcut dairenizi tamamen değiştirebilir. Araç temizliği için esas olarak birine ihtiyacınız varsa, bir tane satın almalısınız.

Akarları ısı ile çeken veya uzaklaştıran kızılötesi akar enayi bulamazsınız. Işık söz konusu olduğunda, her zaman UV ışığı yayan profesyonel bir süt emicidir. Işık sıklığı hayvanların DNA'sını yok eder, bu da derhal ölüme yol açar. Yatağın derinliklerine oturan akarlar bazen üreme yeteneklerini sınırlayan küçük bir UV ışığı dozu alırlar.

Emme robotu temiz zeminler sağladığı için genellikle evde olmayan insanlar için. Toplama noktası sayesinde, toz kabını boşaltmayı unutmanız gerekiyorsa akıllı ev yardımcısı da çalışır.

Çoğu endüstriyel ve a101 buğday filtre kasetleri ile donatılmıştır. Bu filtre sistemlerini düzenli olarak temizlemelisiniz veya. aksi takdirde genel emme gücü sınırlıdır. Buna uygun olarak, birçok üretici de filtre kasetlerinin değiştirilmesi gerektiğinde kullanıcıların otomatik olarak gösterilmesi için uyarı sistemlerini entegre etmiştir.

Öte yandan, iki silme robotu daha basittir: moneualda, hem zemini temizlemek hem de cihazı kontrol etmek için kullanılan iki yuvarlak paspas tabanda döner - bu nedenle iRobot'ta olduğu gibi ek tekerleklere gerek yoktur.

Toz kabını boşaltma kolu üzerimde istikrarlı bir izlenim bırakmıyor. Yüksek sesle çarpışma ile bağlantılı olarak, ilk kez bastığımda, bir şey kırdığımı varsaydım. Durum böyle değildi, ama daha önce güven verici çözümler gördüm.

Torbasız a101 buğday arasında, PowerPro adlı modeller, Performer serisinin yüksek performanslı cihazlarının torbalarla karşılığını oluşturur. Tozu ve kiri özellikle iyi emmesi gereken özel bir nozul ile donatılmış cihazlar, tüm zeminler / yüzeyler için de tasarlanmıştır. Filtrelerinin kendi kendini temizleme fonksiyonuna sahiptirler (AutoClean) ve bu nedenle çok az bakım gerektirirler. Bu alanda özellikle parke zeminler için uygun olan veya hayvan kılı ile özellikle iyi başa çıkan modeller de vardır. Philips ise sadece sert / pürüzsüz zeminleri düşünüyor. Aquatrio sadece berbat olmakla kalmaz, aynı zamanda gerekirse toprağı siler ve kurutur.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku