A101 bu ayın ürünleri

★★★★☆

Süper teklif!

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır A101 bu ayın ürünleri?

Çeviklik ve nakliye Genellikle hafif ağırlıklardan biri olmayan bir a101 bu ayın ürünleri taşıyabilmek için üreticiler genellikle cihazların altına özel rulolar entegre ederler. Bu, A'dan B'ye iyi hareket ettirmenizi sağlar. Üretici Kärcher tarafından sağlananlar gibi kompakt ve oldukça hafif versiyonlar söz konusu olduğunda, giymek için kullanabileceğiniz tutamaklar da entegre edilmiştir.

Emme robotlarıyla kullanıma hazır bir pil için endişelenmenize gerek yok. Pil bittiğinde cihazlar otomatik olarak şarj istasyonuna geri döner. Ancak burada da, bir kullanıcı olarak dikkat etmeniz gereken bir nokta vardır: şarj istasyonundaki temas sensörleri zaman zaman kir ve örn. mikrofiber bir bezle temizleyin. Cihazlar daha sonra sorunsuz bir şekilde tekrar yüklenebilir.

Şok donma ve dondurma, peluş oyuncaklar ve küçük yastıklar ile hala mümkün olabilecek akarlara karşı çok etkilidir. Hava tahmininin yağmur olmadan don olduğunu duyurduğu gün boyunca yatağınızı dışarıya koyabilirsiniz.

a101 bu ayın ürünleri çok daha fazla performans ve genellikle daha büyük bir kapasite sunar. Bazı versiyonlar, tamamen yeni uygulamalar sağlayan sıvıları bile emebilir.

Münih - Elektronik yardımcılar günlük yaşamlarımıza giderek daha fazla sızdı ve bazen ev işi gibi can sıkıcı şeylerle hayatımızı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Bu konuda pratik bir buluş emme robotlarıdır: uygun şekilde programlandıktan sonra daireden geçip hiç vakit kaybetmeden temizlerlerler.

Önceden söylemek gerekirse: uygulama kontrolü için donanım ve yazılım gereksinimleri emme robotlarını biraz daha pahalı hale getirir. Buna ek olarak, genellikle ilk önce onlarla donatılmış tanınmış üreticilerin en iyi modelleri. Ancak bu gelecekte kesinlikle değişecektir.

Köpek dairenin karşısında fısıldar, kanepeye atlar ve metresi coşkuyla selamlar. Köpek kılı zaten yere, döşemeye veya giysilere yayılmış. Asi hayvan kılı araba koltuklarında ve yatakta bile bulunabilir. Ancak endişelenmeyin, köpek saçlarını çıkarmak için kürk burnunuzun her favori yeri için uygun ipuçları ve a101 bu ayın ürünleri var.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku