A101 braun lazer epilasyon

★★★★☆

A101 Braun Lazer Epilasyon bitmeden acele edin! Bugün şans sizden yana ve bugünü harika bir güne dönüştürmek için en iyi A101 Braun Lazer Epilasyon fırsatlarını sizin için listeledik. Ne duruyorsun, hadi fırsatları incele ve en iyi ürüne karar ver!

Süper teklif!

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar A101 braun lazer epilasyon?

Mobilya fırçası: yumuşak kıllar sayesinde, yüzeyde çizik yoktur, emme seviyesini düşük ayarlarsanız, bu fırçayla elektrikli aletleri çıkarmak için bir a101 braun lazer epilasyon bile kullanabilirsiniz

Bu iki robot türü arasındaki fark neredeyse ihmal edilebilir. Her ikisi de çok benzer. Prensip olarak, kombinasyon robotları aslında uyarlanabilir silecek fonksiyonuna sahip emme robotlarından başka bir şey değildir.

Navigasyonda nihai nokta şu anda şüphesiz lazer navigasyonudur. Bu tip emme robotlarını cihazın gövdesindeki küçük yapı ile tanıyabilirsiniz. Hem odanın ölçümü hem de konumun belirlenmesi gerçek zamanlı ve doğrulukla gerçekleşir. Kameralar genellikle bunu desteklemek için entegre edilmiştir.

Bazı a101 braun lazer epilasyon perakende mağazalarında aksesuar olarak satın alınabilir ve düzenli aralıklarla değiştirilmelidir. Bazı modellerde, üreticiler yıkanabilir ve yeniden kullanılabilir bir filtreye güvenir. Yıkarken, lütfen her zaman cihaz üreticisinin resmi temizlik bilgilerine dikkat edin.

Prensip olarak, emme robotunun bir uygulama aracılığıyla çalışması, karşılaştırmalarımızda açıkça belirleyebildiğimiz önemli bir basitleştirmeyi temsil eder. Hangi işlevin ne için kullanıldığına dair bile yardım vardır. Uzaktan kumanda ile bu çok daha karmaşıktır ve çalıştırma talimatları olmadan neredeyse hiç yapılamaz.

Emme silme robotu satın alırken pil ömrü, temizleme performansı, zemin özellikleri (örn. Sert zemin veya halı), alan boyutu, sensör ekipmanı ve programlama seçenekleri dikkate alınır.

Sıcaklık kontrollü motor yalıtım sınıfı F; a101 braun lazer epilasyon içi yabancı cisimler tarafından engellenirse, motorun sıcaklığı çalışma sırasında yükselebilir. Aşırı ısınma nedeniyle motoru korumak için otomatik olarak kapanır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku