A101 bitki toprağı 2019

★★★★☆

Kalite söz konusu olduğunda, gerçek kahramanlar biziz. Bu yüzden size, paranızın karşılığını en iyi şekilde alabileceğiniz ve sizin için en iyisini satın alabileceğiniz bu etkileyici a101 bitki toprağı 2019 listesini sunuyoruz. Ne için bekliyorsun?

Süper teklif!

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al A101 bitki toprağı 2019?

Yeni nesil a101 bitki toprağı 2019 üzerinde bir şey var: Modern modeller akıllı teknoloji ile ağzına kadar sıkışmış. Düzgün vakumlamadan önce, odayı bir kamera veya lazerle tarayın, tüm engelleri içeren bir harita oluşturun ve ardından odayı sistematik olarak hareket ettirin. Ön taraftaki bir ultrason cihazı mobilyalarla çarpışmaları en aza indirir. Alt taraftaki sensörler özellikle kirli alanları tanır ve merdivenin kenarına düşmeyi önler.

Bir emme robotu en uygun şekilde programlandıktan sonra, odadan odaya tamamen bağımsız hareket eder ve zemin kaplamalarınızı güvenilir ve sessizce temizler. İş bittikten sonra, emme robotunuz bir sonraki kullanım için şarj etmek üzere otomatik olarak şarj istasyonuna geri döner.

Tek tek bileşenleri ne kadar süre kullanabileceğiniz değişir. İyi emme robotları ile, uygulamada kalan servis ömrü görüntülenir ve yeni aksesuarlar satın almak için zamanında hatırlatılacaktır.

Kullanım: Işık a101 bitki toprağı 2019, büyük toz kapları olarak emerken daha hoştur, çünkü bunları sık sık boşaltmanız gerekmez. Ayrıca kablo uzunluğuna da bakın. Bazen kablodaki üreticiler tasarruf eder ve genellikle soketi değiştirmeniz gerekir.

Öte yandan, iki silme robotu daha basittir: moneualda, hem zemini temizlemek hem de cihazı kontrol etmek için kullanılan iki yuvarlak paspas tabanda döner - bu nedenle iRobot'ta olduğu gibi ek tekerleklere gerek yoktur.

Çift Modlu Sanal Duvar işlevi, emme robotunun tam olarak nerede temizlenmesi gerektiğini ve nerede temizlenmeyeceğini belirtmek için kullanılabilen iRobot Roomba için de mevcuttur. Ayrıca kullanılabilir hale modu, iRobot Roomba'nın dokunmaması gereken nesneleri korumak için kullanılabilir; Besleyici kaseleri.

Daha fazla bilgi Ahşap zemini süpürmek yerine a101 bitki toprağı 2019 ile parke emebilir, aynı zamanda halı veya döşemeli mobilyalar da emebilirsiniz. Ayrıca, bazı modeller çantanın değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Emme gücünü kendiniz ayarlamak da mümkündür. Birçok işlev her zaman modele bağlıdır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku