A101 bim elektrikli bisiklet

★★★★☆

Süper teklif!

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar A101 bim elektrikli bisiklet?

Pil ne kadar güçlü olursa, a101 bim elektrikli bisiklet robotu işini o kadar uzun süre yapabilir. Daha az güçlü bir pile sahip diğer modellerin, pillerini şarj etmek için kısa bir çalışma süresinden sonra şarj istasyonuna geri dönmeleri gerekir. Pillerle ilgili bireysel robot test raporlarına daha hassas bir şekilde giriyoruz.

Yukarıda belirtildiği gibi, adından da anlaşılacağı gibi, sinir bozucu bir kablosu olmayan bir akar enayi. Pil sütü enayi, geniş bir yelpazedeki eylemler sayesinde ev işlerinizi çok daha kolay hale getirir, böylece bu cihazları gerekirse her yerde kolayca ve esnek bir şekilde kullanabilirsiniz. Pilinizin çalışma süresinin dışında, elbette, çünkü bir noktada pil elektrikli süpürgesinin iyileşmesi gerekiyor.

Bir yandan, Ecovacs gibi üreticiler silme kampanyasına göz atmanızı istiyor. Öte yandan, sonuç tatmin edici olmaktan çok uzaktır. Ve bir su deposunu, temizleme sıvısını ve benzerini doldurmak için geçen süre çok yüksek. Ayrıca, silme işleminden önce tüm halıları çıkarmanız gerekir, aksi takdirde robot onları nemlendirir.

Ev tozu sizin için bir sorun değilse, sessiz, enerji tasarruflu ve güçlü torbalar olmadan çok sayıda iyi a101 bim elektrikli bisiklet bulacaksınız. Test raporlarımızı okuyun. Bilgilendirilmiş bir seçim yapmanıza yardımcı olacaklar!

Emme robotları için otomatik bir emme istasyonu, vakum robotu tarafından toplanan kiri doğrudan toz kabından bir toz torbasına veya emme istasyonundaki büyük bir toz kutusuna emer. Aynı zamanda, ekstraksiyon istasyonu robot için temel ve şarj istasyonu görevi görür.

Sadece toz değil, aynı zamanda saç temizleme robotu tarafından da çıkarılır - evcil hayvan sahipleri için ideal ev yardımı / İsteğe bağlı mikrofiber bez de ağır kirleri temizler

- Halılarda ölçüldüğü için belirtilen hacim dikkatle kullanılmalıdır - sert zeminlerde gürültü daha yüksek. Bununla birlikte, genel olarak, düşük watt değerine sahip a101 bim elektrikli bisiklet önemli ölçüde daha sessizdir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku