A101 bılgısayar

★★★★☆

Kalite söz konusu olduğunda, gerçek kahramanlar biziz. Bu yüzden size, paranızın karşılığını en iyi şekilde alabileceğiniz ve sizin için en iyisini satın alabileceğiniz bu etkileyici a101 bılgısayar listesini sunuyoruz. Ne için bekliyorsun?

Süper teklif!

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır A101 bılgısayar?

... çoğu a101 bılgısayar toz filtresi vardır. Bu, emerken çok fazla tozun dışarı üflenmemesini sağlar. Cihazı genellikle arkada açabilirsiniz. Veya toz tutucuyu söktüğünüzde filtreyi doğrudan görebilirsiniz. Modele bağlı olarak, toz filtresini yıkayabilir veya yeni bir filtreyle değiştirebilirsiniz.

Ama bize inanın: birçoğu aynı şeyi yapıyor. Bu yüzden emme wip robotları geliştirildi. Küçük yardımcılar zeminlerinizi tamamen bağımsız olarak temizler. Bu size çok fazla iş ve zaman kazandırır, bu da hayattaki önemli şeyler için kullanabilirsiniz.

Hayvan saç fırçası güzel ve büyük ve kullanışlı ve farklı dokularla gerçekten iyi anlaştı. Kedi saçlarını kanepeden çıkarmak için yapacak çok işimiz var: statik fırçalar, klasik ahşap hayvan saç fırçaları, ıslak lastik eldivenler... (her şey işe yarıyor, ancak daha az kapsamlı ve sıkıcı). Ancak Pet & Friends ile gerçekten kolay ve hızlı oldu. Ponponlu işlemeli kanepe minderlerimiz de daha temiz görünüyordu.

Küçük ve kompakt gövde sadece vakumlama sırasında değil, aynı zamanda cihazı depolarken de avantajlıdır. a101 bılgısayar bu nedenle her köşeye sığar ve hafifliği sayesinde herhangi bir sorun ve yerden tasarruf etmeden bir duvara da asılabilir.

Zemin temizliği alanında en tanınmış uzman olan Vileda, emme robotları için kolay kullanımlı sofistike bir temizlik sistemine güvenmektedir. Vileda modelleri yuvarlak, son derece sessizdir ve halı ve laminatın günlük temizliği için idealdir.

İki ana düğme vardır. Bu, şimdiye kadar bir dizi küçük düğme bulduğumuz Roborock'ta bir yenilik. Bir düğme robotu şarj istasyonuna geri gönderir. Diğer düğme dairenizi temizlemesi için onu gönderir.

Philips'ten a101 bılgısayar en iyi modelleri saf güç sunar, emme gücü açısından piyasada mevcut olan en iyiler arasındadır. Ürün yelpazesinde hem torbalar olsun hem de olmasın, yüksek kaliteli el tipi elektrikli süpürgeler ve kablosuz elektrikli süpürgeler bulunmaktadır. Son zamanlarda, temizlik için ek su kullanan sert zeminler için bir model bile menzili yuvarladı.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku