A101 benimo

★★★★☆

Süper teklif!

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır A101 benimo?

Sana taklit etmek istemiyoruz. Çünkü a101 benimo fazla bir şey yapması gerekmiyor. Cihazların toz, hayvan kılı ve kum gibi normal kirleri arabanızın iç kısmından emmesi yeterlidir. Temizliği düzenli olarak yaparsak, çıkarılması genellikle zor olan daha büyük tortulardan kaçınırız. Bu nedenle garajınıza yerleştirmek en iyisidir. Bu, her zaman elinizin altında olduğu ve hızlı bir şekilde kullanılabileceği anlamına gelir.

Şimdi burada Leipzig'de Moin Moin diyebiliriz. Ben Hıristiyanım ve neredeyse tarafın arkasındaki yüzüm. Ben bir psikoloji öğrencisiyim (şu anda yüksek lisansda) ve çevrimiçi bir pazarlama ajansında çevrimiçi pazarlama yöneticisi olarak çalışıyorum. Benim işim web siteleri oluşturmak.

Navigasyon ne kadar gelişmiş olursa, tesisleriniz o kadar sistematik ve kapsamlı olur. Gerçek emme gücü en iyi testte bulunur. Yerleşik test şirketlerinin emme robot testleri sizin için iyi bir rehber olmalıdır. Profesyonel testlerde, tüm kurslar, emme robotunun navigasyonunu anlamak için kullanılabilecek mobilya gibi farklı yüzeyler ve engellerle kurulur. Bir emme robotu satın alırken sizin için önemlidir: Kaotik temizleme stratejisi, stratejik duvar takibi, spiral sürüş ve otomatik olarak oluşturulan bir oda haritasına dayanan stratejik temizlik olarak da adlandırılan rastgele prensip vardır. Hangi teknolojinin kullanıldığına dikkat edin.

Tabii ki, küçük a101 benimo kablolu bir versiyonda da mevcuttur. Esas olarak araba için el vakumu içerir. Bu tür kablolu olanlar genellikle çakmak için elektrik çekmelerini sağlayan bir adaptör ile donatılmıştır.

Daha fazla bilgi Akıllı vakumlama ve silme: Silme robotu bunu yapabilir. Artık hayvan kılı için bir emme robotu olduğunda neye dikkat etmeniz gerektiği konusunda iyi bilgilendirildiniz. Aşağıda hem kedi hem de köpek saçlarını barındırabilecek üç cihaz sunuyoruz.

Birçok cihaz şimdi bu çok işlevli ve bir toz kabı ve kılların yanı sıra bir su deposu ve silme ile donatılmıştır. Bu elektrikli süpürge robotları manuel silme işlemini tamamen kaldıramasa da, kaba izlere karşı hızlı yardım için her zaman uygundur.

Uzun pil ömrü, kısa şarj süreleri ve düşük kendi kendine deşarj değerleri istiyorsanız, a101 benimo (lahasız) en iyi lityum iyon pillere sahip olmalıdır. Son satın alma kararından önce teknik verilere bir göz atın.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku