A101 bebek küveti 2018

★★★★☆

A101 bebek küveti 2018 fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. A101 bebek küveti 2018 ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al A101 bebek küveti 2018?

Muhtemelen üç farklı tipte en iyi bilinen. Pil ile çalışan küçük, kullanışlı bir a101 bebek küveti 2018. Modeller hareket halindeyken kullanılabilir ve herhangi bir güç kaynağından tamamen bağımsızdır. Başka bir avantaj elbette bazen emişi rahatsız eden eksik kablodur.

Zamanlayıcı işlevi hava temizleyicinizin konforunu artırır. Bu, hava temizleyicinin ne kadar süre çalışacağını ayarlamayı kolaylaştırır. Zamanlayıcının süresi dolduktan sonra, hava temizleyiciniz otomatik olarak kapanır.

Akıllı Ev: Alexa veya Google Asistan aracılığıyla sesli komutu kullanarak temizliği rahatça kontrol edebilirsiniz. TECHNIMAX uygulaması akıllı temizlik için basit zaman, alan ve bölge yönetimi sağlar

Ama tam tersine. Çeşitli torbasız örgü ve a101 bebek küveti 2018 serilerini içeren üreticinin mevcut serisinde, testlerde başarısız olacak ve evinizi temizlerken sizi hayal kırıklığına uğratacak bir model bulamazsınız. Bu en azından her türlü sert zeminler için geçerlidir. Halılarda ise neredeyse herkes biraz daha kötü berbat; ama çoğu bu sorunla uğraşmak zorunda. Ayrıca bir çanta ile dikkate değer bir fark yoktur. Her iki cihaz türü de toz emiliminin verimliliği ile aynı seviyededir.

Düz halı kenarları çoğu model için sorun değildir, ancak neredeyse tüm cihazlar uzun tüylü halılarda veya daha yüksek zemin kenarlarında başarısız olur. Ancak daha yüksek kenarlara tırmanabilen ve üstesinden gelebilecek emme robotları da var. Küçük vantuzlar genellikle, iş bittikten sonra pile en iyi şekilde geri dönebilecekleri ve pili şarj edebilecekleri bir şarj istasyonuna sahiptir. Küçük ev yardımcılarının yükleme işlemi genellikle birkaç saat sürer, bu da kendiliğinden kullanmak istiyorsanız düşünmeniz gerekir.

Ancak, ayakkabı bağcığı veya Lego taşı gibi şeyler yolundaysa bu işe yaramaz. Bu şeyler sensörler için çok küçük olabilir ve en iyi ihtimalle sadece yana doğru itilir.

a101 bebek küveti 2018 temizlerken, cihazın içine girebilmeniz için önce muhafazayı vidalamalı veya alternatif olarak bir kapak açmalısınız. Ardından açık olanı büyük bir çöp torbasının üzerinde tutun ve toplama kabını boşaltın. Bir el taraması kullanmak ve filtrenin arkasını birkaç kez patlatmak en iyisidir. Bu, kalan tüm kir ve toz parçacıklarını temizler. Sonra toplama kabının küçük oluklarını süpürür. Daha sonra kapatabilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku