A101 basket potası

★★★★☆

A101 Basket Potası bitmeden acele edin! Bugün şans sizden yana ve bugünü harika bir güne dönüştürmek için en iyi A101 Basket Potası fırsatlarını sizin için listeledik. Ne duruyorsun, hadi fırsatları incele ve en iyi ürüne karar ver!

Süper teklif!

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al A101 basket potası?

Günlük emme ile ilgili daha az çaba, torbasız a101 basket potası için konuşur. Sadece kabı çıkarın, çöp kutusuna öğretin ve devam edebilirsiniz. Dyson gibi yenilikçi markalar, sofistike bir sistem sayesinde emme gücü kaybına yüksek konteyner seviyesiyle karşı karşıyadır. Pil elektrikli süpürgenize çok fazla para harcamak istemiyorsanız, daha sık temizlemeniz gerekir.

Ancak, ayakkabı bağcığı veya Lego taşı gibi şeyler yolundaysa bu işe yaramaz. Bu şeyler sensörler için çok küçük olabilir ve en iyi ihtimalle sadece yana doğru itilir.

Akıllı Ev: Alexa veya Google Asistan aracılığıyla sesli komutu kullanarak temizliği rahatça kontrol edebilirsiniz. TECHNIMAX uygulaması akıllı temizlik için basit zaman, alan ve bölge yönetimi sağlar

Bu nedenle, ıslak kuru elektrikli süpürgeler için ayrı bir hava beslemesi vardır. Nemli hava ayrı bir toplama kabına kapatılır ve a101 basket potası iç kısmından ayrılır. Bu şekilde, cihazın motoruna nem giremez.

Yanıtlar l ve sadece birkaç adımda boşaltılabilir ve yeniden yerleştirilebilir. Hayvan, saç, kedi veya küçük hayvan çöpü olan evlerde özel zorluk, emme robotuna sorunsuz bir şekilde bırakılabilir

Bir hava temizleyici, hoş olmayan kokuları ve bakterileri iç mekan havanızdan temizler. Hava temizleyicinizin tasarlandığı maksimum oda boyutuna daima dikkat edin. Cihazların partikülleri havadan kapsamlı bir şekilde filtrelemesinin tek yolu budur.

Santrifüj kuvveti nedeniyle, en küçük kontaminasyon partikülleri su tankına atılır ve oraya bağlanır. Polen, toz ve hayvan kılı a101 basket potası yapışır ve oda havasına geri bırakılmaz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku