A101 bahçe mobilyası

★★★★☆

A101 Bahçe Mobilyası bitmeden acele edin! Bugün şans sizden yana ve bugünü harika bir güne dönüştürmek için en iyi A101 Bahçe Mobilyası fırsatlarını sizin için listeledik. Ne duruyorsun, hadi fırsatları incele ve en iyi ürüne karar ver!

Süper teklif!

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar A101 bahçe mobilyası?

Üreticinin a101 bahçe mobilyası için kendi çevrimiçi mağazası var. Yedek parçaları kolayca çevrimiçi sipariş edebilirsiniz. Alternatif olarak, yedek parçaların doğrudan monte edildiği onarım merkezine de getirebilirsiniz. Aldi veya Lidl gibi tüketici pazarlarında zaten çok çeşitli ev aletleri ve yedek parçalar olsa bile - henüz bunun bir parçası değildir.

Az para için çok şey var: Küçük fiyata rağmen, Medion'un bagajında bazı ekipmanlar var. Uzaktan kumandaya, temizlik fırçalarına ve yedek filtrelere ek olarak, küçük bir yardımcıya herhangi bir giriş olmaması gereken belirli bir alanın sınırlandırılabileceği sanal bir duvarı bile var.

Bazı hava temizleyicileri CADR değeri verir. Bu özellikle Amerika için önemlidir, çünkü orada hava kirliliği önemli ölçüde daha yüksektir. AHAM (Ev Aletleri Üreticileri Birliği) bu nedenle CADR'yi (Temiz Hava Dağıtım Oranı) oluşturmuştur. Bu esas olarak toz, duman ve polen ile ilgilidir. Avrupa'da bu değer de yavaş yavaş zemin kazanıyor, ancak Avrupa'daki hava temizleyicileri üzerindeki CADR değeri şu anda çoğunlukla sadece duman değeri için kullanılıyor.

Bununla birlikte, bu ağırlığı arkanızda yorucu bir şekilde öğütmek zorunda değilsiniz, çünkü bir Hyla a101 bahçe mobilyası sekiz tekerlekli bir şasi ile donatılmıştır. Sonuç olarak, yerde durmaktadır ve engelleri hafifçe çektikten sonra sizi takip eder.

Evet, bu cihazın etrafındaki lastik çubuk. Bununla birlikte, robot yolundaki nesnelerin çoğunu önceden tanır ve daha sonra hızını azaltarak daha şiddetli bir çarpışmayı önleyebilir.

Yurtiçinde veya yurtdışında çalışıp çalışmadıkları çok az zamanı olan insanlar için. Emme robotu bağımsız olarak çalışır, emme istasyonu sayesinde toz kabı da otomatik olarak boşaltılır. Emme istasyonunun ayda sadece bir kez kontrol edilmesi ve gerekirse boşaltılması gerekir. Handik temizleme süresi kısalır ve diğer görevler için süre veya. Oluşturulan faaliyetler.

Hijyenik boşaltma Testte, hiçbir a101 bahçe mobilyası - bir çanta ile bile - standartlarımıza göre hijyenik olarak boşaltılamaz. Kural olarak, her zaman toza belirli bir yakınlık vardır: ya bir filtreyi manuel olarak çıkarmanız, çöp kutusundaki kabı çıkarmanız ya da bir kapak açmanız ve düştüğünde küçük bir toz bulutu oluşturulmanız gerekir. Toza duyarlıysanız, toz kullanmalısınız. Bu modeller genellikle biraz daha hijyenik olarak boşaltılabilir, ancak artık kompakt değildir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku