A101 attlas kırıcı delici

★★★★☆

A101 Attlas Kırıcı Delici bitmeden acele edin! Bugün şans sizden yana ve bugünü harika bir güne dönüştürmek için en iyi A101 Attlas Kırıcı Delici fırsatlarını sizin için listeledik. Ne duruyorsun, hadi fırsatları incele ve en iyi ürüne karar ver!

Süper teklif!

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar A101 attlas kırıcı delici?

PRO döner mafsallı ve sert kauçuk tekerlekli bu Flex parke fırçası özellikle çeviktir ve her köşede kire kolayca ulaşır. Yumuşak doğal saçlar ve hafifliği sayesinde yumuşak zeminiz içindir ve a101 attlas kırıcı delici bu nedenle parke, laminat, ahşap, vinil veya fayans gibi tüm sert zeminler için idealdir.

Şimdiye kadar KLINGEL'i yılda birkaç kez posta kutusuna aldığım kataloglardan tanıyordum. Kızım bana internetteki dükkanı gösterdi - burada seçim yapabileceğim daha fazla renk ve model var! Johanna, Heidelberg

Teslimat kapsamı, sert zeminler ve halılar için değiştirilebilir bir silindir nozulunun yanı sıra derz ve döşeme nozulu içerir. Hijyen filtresi temiz hava üfleme sağlar, böylece filtreyi değiştirmek için yararlı bir ekran kalır. Toz torbası ayrıca çok fazla toz ve kiri emebilmek için çok katmanlı filtre malzemesinden oluşur. Toz torbaları dört litre tutar ve elbette bu elektrikli süpürgeden de kolayca satın alınabilir.

Philips cihazı için aksesuarlar arasında entegre fırçalı bir mafsal memesi, sert zeminler için bir nozul ve bir TriActive nozul bulunur. Bu elektrikli süpürge ile çeşitli fırçaları ve nozulları teleskopik tüpe takmak ve böylece bunları rahatça taşımak ve saklamak mümkündür. Çantalar için müteakip maliyetler de bu a101 attlas kırıcı delici ile gerçekleşmez. Bununla birlikte, motor ve alerji filtresi yılda yaklaşık bir kez değiştirilmelidir.

İlk başta, bu ek satın alma bir dezavantaj olduğunu kanıtlar ve bu nedenle satın almayı bile önler. Ancak Makita, markanın birçok farklı elektrikli el aleti için kullanabileceğiniz çeşitli piller ve şarj istasyonları sunmaktadır.

Sezgisel uygulama: Roomba uzaktan kumanda olmadan, ancak sezgisel bir uygulama ile geliyor. Burada programlar oluşturabilir ve Robo elektrikli süpürge hakkında her türlü yararlı ipucu ve bilgiyi bulabilirsiniz. Küçük bir pelin damlası: kısıtlı alanlar uygulamada dijital olarak belirlenemez.

Dışarıdan birkaç kırıntı veya nemli kiri çıkarmak istiyorsanız, Miele a101 attlas kırıcı delici zemini hızla temizler. Miele'nin güçlü ve verimli ev yardımcıları günlük evinizde sizi destekler. Parke veya halı kaplı zeminleri temizleyin: artık hayvan kılı, toz ve diğer kir parçacıkları hakkında endişelenmenize gerek yok.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku