A101 antep fıstıklı pasta

★★★★☆

A101 antep fıstıklı pasta fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. A101 antep fıstıklı pasta ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır A101 antep fıstıklı pasta?

Islak kuru elektrikli süpürge genellikle torbasız a101 antep fıstıklı pasta gibi çalışır. Bu nedenle, zeminin gerçek temizleme işleminde dikkate alınması gereken çok şey yoktur. Zeminin üzerinde kayar ve kiri toplama kabına emer.

Sunduğumuz emme silecekleri, köpek ve hayvan saçlarını çıkarmak için özel olarak optimize edilmiştir. Silme ve emme kombinasyonu sayesinde, bu saç silecekler için de bir sorun değildir.

Model yukarıdaki el kısmında tutulmalıdır; burada özel, giderek daha fazla kavrama aracı malzemesi yoktur. Silikon, verildi. Burada da geçerli olan (sert) plastik sadece çok karışık bir tutuş sunar. Ahize her taraftan ahizeyi içerir. Daha büyük ellerin artık kapsamı yoktur.

Daha fazla bilgi Standart, her türlü zemini temizleyebileceğiniz a101 antep fıstıklı pasta zemin nozulunu içerir. Bununla birlikte, turbo fırça, parke fırçası veya zemin fırçası da vardır. Buradaki farklılıklar kısmen kılların sertliğinde yatmaktadır. Bu yumuşak kıllarla halı emmeyi kolaylaştırır. Öte yandan, bir parke zemine sahipseniz, parke fırçası çok daha yumuşaktır ve çizikleri önler.

Fonksiyonu test etmek için emme gücü kirli sert bir zemin alanında ve kısa bir havlı halıda ölçüldü. Hayvan saçlarının çıkarılması ve robotların kenarları aşma yeteneği de değerlendirildi veya. Engelleri önlemek için.

Takip maliyetleri de böyle görünüyor: vakum robotu satın almak yeterli değil - bakım ve onarım ayrıca elektrik tüketimi ve piller, filtreler veya yedek fırçalar gibi aşınma parçalarından oluşan yatırımlar gerektirir.

Bu nedenle ticaret dergileri, daha önce olduğu gibi, sağlıksız bertaraf toz torbasına kıyasla onları güçlü nokta kesintileri ile cezalandırmıyor. Bununla birlikte, ev tozuna çok alerjiniz olması koşuluyla, Rowenta'dan ve diğer üreticilerden torbasız bir a101 antep fıstıklı pasta satın almanızı önermezsiniz. İstisna: Doldurmayı, burnu yükselen toz bulutuna duyarsız olan bir başkasına bırakırsınız.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku