A101 aldın

★★★★☆

A101 Aldın bitmeden acele edin! Bugün şans sizden yana ve bugünü harika bir güne dönüştürmek için en iyi A101 Aldın fırsatlarını sizin için listeledik. Ne duruyorsun, hadi fırsatları incele ve en iyi ürüne karar ver!

Süper teklif!

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar A101 aldın?

a101 aldın robotunuzun uzun saçları emebilmesi için kauçuk bir fırçaya ulaşmamalısınız. Çünkü saçlarını sarması uzun sürmez. Bu yüzden şaft doğru seçimdir.

Birçok pil aşırı sıcak veya soğuk sıcaklıklara tahammül edemez. Güneşe maruz kalma veya buzlu kış ayları ev yardımcınızın ömrünü azaltabilir. Gölgeli ve sürekli sıcak bir yere dikkat edin.

Satın almadan önce cihazla ne elde etmek istediğiniz hakkında gerçekçi bir fikir edinmek önemlidir. Bir parti kutlansa bile robot olmazdım (gerekirse. silecek fonksiyonu ile), ancak geleneksel yöntemler. Sadece bir paspas ve iyi eski emzik.

a101 aldın robotunuzda uzaktan kumanda varsa, zamanı doğru ayarlamak için CLOCK düğmesine bastığınızdan emin olun. Son olarak, açma ve kapama düğmesini AÇIK konuma getirmeniz yeterlidir ve cihaz kullanıma hazırdır. Uzaktan kumandada farklı temizleme modlarını seçebilirsiniz, örneğin: TEMİZLE .

Tavsiye: En iyi durumda, emme silme robotu, merdivenleri ve engelleri tanımak için farklı navigasyon sistemlerine sahiptir, böylece gözetimsiz çalışabilir ve mümkün olan en kapsamlı temizlik sonuçları.

Uyku kalitesi üzerindeki etkisi göz ardı edilmemelidir. Kapakları kaplayarak nem düzenlemesi artık en uygun şekilde garanti edilmemektedir. Özellikle çok terlerseniz, böyle bir kapakla uyumak rahatsız edici olabilir.

a101 aldın, Holife modeli gibi yeterli emme gücü sunmaz ve diğer iki pil emme kabına kıyasla iyi emme sonuçları üretemez. İkinci cihaz olarak tavsiye edilirler ve en azından kırıntılar ve kir için hızlı bir şekilde çıkarılması gereken bir çözüm sunarlar.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku