A101 açılış kapanış saati 2019

★★★★☆

A101 açılış kapanış saati 2019 fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. A101 açılış kapanış saati 2019 ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat A101 açılış kapanış saati 2019?

Bu el tipi elektrikli süpürgeler, zemini a101 açılış kapanış saati 2019 bir çanta ile temizlemek için uygun değildir. Burada yine, diğer iki cihaz avantajlıdır, bu da birçok metrekareyi uygun bağlantı ve yüksek performansla zahmetsizce temizler. Çok rahat bir eşlik, zeminlerde size eşlik eder, çünkü bu vücuda pratik olarak giyilebilir.

Toz ayrıca döşemeye yapışır. Bununla başa çıkmak istiyorsanız, teslimat kapsamına dahil olan döşeme memesini veya fırçasını kullanmak en iyisidir. Bir yandan, malzemeyi korur ve diğer yandan, koltukların ve kanepelerin çatlaklarında, yani kirlerin çoğunun toplandığı yerlerde bile saçları ve kırıntıları iyice emer.

Xiaomi'den Mi Robot Vakum Paspası, kuru ve ıslak temizlik ile hayvan saçlarını ve kiri temizler. Kullanılan su miktarı üç aşamada düzenlenebilir. Buna ek olarak, ev asistanı üç farklı modda berbat: standart, maksimum veya sessiz.

Mobilya fırçası: yumuşak kıllar sayesinde, yüzeyde çizik yoktur, emme seviyesini düşük ayarlarsanız, bu fırçayla elektrikli aletleri çıkarmak için bir a101 açılış kapanış saati 2019 bile kullanabilirsiniz

Tüm malzemeler düzgün bağlanmıştır; münferit malzeme bileşenleri arasındaki boşluk boyutlarının hepsi tamamen eşittir. Tüm kenarlar mükemmel ve eleştiriye neden yok.

Mobilya yumuşak fırçası ve DeepClean mini emme fırçası özellikle dikkat çekicidir. Mobilya yumuşak fırçasıyla, cam yüzeyler testte emilebilir ve sadece hayvan kılı değil, aynı zamanda toz, daha sonra bir bezle silmek zorunda kalmadan iyice ve çizgi olmadan da çıkarılabilir. Testte, mini emme fırçası, kumaştan çıkarılması zor olan hayvan kılı kumaşla ilgili bir kutu yay yatağını bile temizledi.

Emme sonucu: Kısa ve yüksek katlı halıları ve paspasları emerken, a101 açılış kapanış saati 2019 sadece ılımlı bir sonuç elde edebildi. Kırıntılar ve kir iyi emilebilir. Hayvan kılı ise sadece halılar tarafından yüzeysel olarak emildi. Hayvan kılı sadece fırçanın içine yapıştığından, ancak emilmediğinden, halıyı vakumlarken fırça bağlantısı da çok yardımcı değildir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku