A101 220 dönüştürücü

★★★★☆

A101 220 Dönüştürücü bitmeden acele edin! Bugün şans sizden yana ve bugünü harika bir güne dönüştürmek için en iyi A101 220 Dönüştürücü fırsatlarını sizin için listeledik. Ne duruyorsun, hadi fırsatları incele ve en iyi ürüne karar ver!

Süper teklif!

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al A101 220 dönüştürücü?

Toza, hayvan saçlarına veya akar gibi mikroorganizmalara karşı hassassanız, bir torbalı a101 220 dönüştürücü ile solunum problemleriniz de olabilir. Ya da gözler su çünkü torbalı bir kişi, oda havasına tekrar tekrar parçacıklar salar, bu da alerji hastalarının tahriş edebileceğidir. Torbasız tamamen sökülebilir, çalışan su kullanıldıktan sonra tüm bileşenler temizlenebilir. Bu şekilde, çevre bir sonraki vakumlama sırasında mümkün olduğunca numaralandırılmamış olarak kalır ve torbasız bir koku ile temizlenirken hoş olmayan kokular da yoktur. Torbalama olmadan vakumlama yaparken, her seferinde motora yakın olanın hava filtresini temizlemek genellikle gerekli değildir.

Bir işlemde, bu cihazlar zemini çizgiler olmadan emer, siler ve kurutur. Fırça daha sonra emme sileceği için özel bir temizleme programı ile temizlenebilir. Ya da onları elle yıkarsınız. İdeal olarak, sipariş verirken ikinci bir fırça rulosu alacaksınız. Aksesuarları kontrol edin.

Sonunda bulacağınız tek şey polen veya diğer alerjenlerden arınmış temiz bir daire. Bu bağlamda, alerji hastaları için emme robotunun da düzenli olarak temizlenmesi gerektiğini unutmayın, böylece daha sonra kusurlu bir polen sapan haline gelmez. Tüm emme robotlarını testimizde bulabilirsiniz.

Dyson, a101 220 dönüştürücü İngiliz üreticisidir ve 1990'lardan beri çok başarılı olmuştur. O zaman, şirket kurucusu James Dyson torbasız olanı geliştirdi ve buluşunu akıllıca pazarladı. Torbasız, bir kaptaki tozu toplamak için santrifüj kuvveti prensibini kullanır - siklon teknolojisi. Şirketin kurucusu James Dyson'un 1990'ların başında bir kereste fabrikasını ziyaret ettiğinde ve orada talaşın santrifüj kuvveti kullanılarak benzer bir işlemle ayrıldığını görünce bu fikre sahip olduğu iddia edildi. Siklon teknolojisi onunla doğdu.

Bir diğer önemli ek işlev, uzaktan kumandada seçilebilen ve seçilen bir noktada özellikle kapsamlı temizlik sağlayan SPOT temizleme modudur.

Evcil hayvan sahipleri için en büyük avantaj: Lazer navigasyonu ile, kısıtlı alanlar, hareketsiz alanlar veya sanal duvarlar olarak adlandırılan üreticiye bağlı olarak münferit alanlar temizlikten hariç tutulabilir. Örneğin, su ve yemek kaseleri, çöp kutusu veya evcil hayvanınızın en sevdiği uyku yeri hariç tutulabilir.

Evrensel zemin memesi hemen hemen tüm katlar için uygundur ve zeminin doğasına bağlı olarak fırça anahtarına basarak içeri veya dışarı hareket ettirilebilir. PowerLine a101 220 dönüştürücü, mobilyalarda şok hasarına neden olabilecek entegre bir mobilya koruma çubuğu ile donatılmıştır. kaçınmak. İki taraflı park sistemi, cihazın sağ ve sol elini kullananlar için kullanılmasını sağlar. Cihaza üç parçalı bir aksesuar seti (dolgu ve derz memesi, emme fırçası) entegre edilmiştir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku