3m kulak tıkacı koçtaş

★★★★☆

3m Kulak Tıkacı Koçtaş bitmeden acele edin! Bugün şans sizden yana ve bugünü harika bir güne dönüştürmek için en iyi 3m Kulak Tıkacı Koçtaş fırsatlarını sizin için listeledik. Ne duruyorsun, hadi fırsatları incele ve en iyi ürüne karar ver!

Süper teklif!

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 3m kulak tıkacı koçtaş?

Aracınızın temizliğine çok dikkat etmenize veya aracı gerçekten acilen ihtiyaç duyulduğunda temizlemenize bakılmaksızın, araba için bir 3m kulak tıkacı koçtaş işinizi çok daha kolay hale getirecektir. Kırıntıları, hayvan kılı, toz, gevşek yapraklar, kum ve küçük taşları emmek için kullanabilirsiniz. Özellikle arada, küçük ve kullanışlı olanın son derece pratik olduğu ortaya çıkıyor.

Emme robotu, alt tarafında kauçuklaştırılmış silindirler içerir. Bu şekilde laminat gibi sert ve hassas zeminlerde çizik bırakmaz. Özellikle PVC, fayans, laminat ve parke gibi sağlam zeminleri sever. İyi modeller, çok yüksek olmayan halıların üzerinde zahmetsizce kayar. Entegre fırçalar gerçek temizlik etkisinden sorumludur. Alt tarafa ve ayrıca yan tarafa tutturulurlar.

Fırçaların birkaç çeşidi vardır: Emme robotunun kendisinde, kedi ve köpek kılı ile melez bir kıl fırça alır. Ayrıca kauçuk çıta fırçası da vardır.

Emme sonucu: 3m kulak tıkacı koçtaş kısa ve yüksek katlı halıları ve paspasları emerken ikna edebildi. Kırıntılar, kaba kir ve hayvan kılı çok dipli nozul ile kolayca ve etkili bir şekilde emilebilir. Eko modu yeterli değilse, güç modu ağır kirleri bile ortadan kaldırmak için iyi destek sunar. Model ayrıca sert zeminlerde iyi emme performansı gösterir.

Çift Modlu Sanal Duvar işlevi, emme robotunun tam olarak nerede temizlenmesi gerektiğini ve nerede temizlenmeyeceğini belirtmek için kullanılabilen iRobot Roomba için de mevcuttur. Ayrıca kullanılabilir hale modu, iRobot Roomba'nın dokunmaması gereken nesneleri korumak için kullanılabilir; Besleyici kaseleri.

Gerekli bütçeye sahipseniz, emme işlemini mümkün olduğunca otomatikleştirmek veya ev tozuyla mümkün olduğunca az temas etmek istiyorsanız, otomatik emme istasyonuna sahip bir emme robotu kötü bir yatırım değildir. Çoğu hane için bu özellik zorunlu değildir, ancak mevcut fiyat düzeyindedir.

Ancak en sık verilen watt'lar tarafından yanıltılmayın. Watt değerinin genellikle emme gücü üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Fırçalar ve silindirler ve her şeyden önce ikisinin doğası burada çok önemlidir. Buna ek olarak, vakum robotunun kendi dört duvarından ne kadar sürebileceğine karar veren dahili pilin kalitesi vardır. Bu noktalarla ilgili her şeyi robot 3m kulak tıkacı koçtaş Testimizde görebilirsiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku